foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
50 lat działalności naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

12 stycznia 2012 r. w Antoniowie uczniowie gimnazjum wzięli udział w gminnych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Dziewczęta pierwszy mecz rozegrały z drużyną z Radomyśla, po wygraniu pierwszego seta i przegraniu drugiego uległy niestety w tie-breaku i następnie walczyły o trzecie miejsce z drużyną z Antoniowa wygrywając 2:0 i zajmując ostatecznie III miejsce.
Chłopcy po wygranym pierwszym meczu 2:0  z drużyną Chwałowic walczyli o pierwsze miejsce z drużyną z Radomyśla. Pierwszy set należał do naszych zawodników, drugi dla drużyny Radomyśla. Po zaciętej i pełnej emocji walce w tie-breaku nasza drużyna niestety uległa zajmując II miejsce. Wszyscy obserwatorzy i kibice meczu finałowego chłopców zgodnie stwierdzili iż był to piękny i wart obejrzenia mecz. Gratulujemy!