Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
50 lat działalności naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but stopries/2023_2024/zawody1 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

24 lutego 2024 r. w sobotę w PSP w Chwałowicach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej chłopców. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych w Rzeczycy Długiej, Radomyślu n/S i Chwałowicach. Naszą szkołę reprezentowali: Mikołaj Dymarz, Kordian Kraus, Jakub Mączka, Łukasz Juda i Michał Maziarz.Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja wygrywając wszystkie mecze zajęła I miejsce. Gratulujemy!

{gallery}stopries/2023_2024/zawody1{/gallery}