Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
50 lat działalności naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

Międzynarodowy Dzień Kobiet jest uroczyście obchodzony prawie na całym świecie 8 marca, jako wyraz szacunku do kobiet i okazja do celebrowania kobiecości. Uroczystość z tej właśnie okazji przygotowali w naszej szkole chłopcy wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego -  panią Aleksandrą Pomykałą. Program artystyczny obfitował w dużą dawkę humoru i wywołał mnóstwo uśmiechu, nie tylko u żeńskiej części publiczności. Od najdawniejszych czasów człowiek zastanawiał się nad tym czym jest piękno, a kanony kobiecego piękna zmieniały się wraz z upływem czasu.  Wygląd kobiety zmieniał się wraz z każdą epoką, a wyrazem tych zmian są kobiece stroje. I właśnie moda kobieca na przestrzeni wieków i ostatnich lat była tematem przewodnim tegorocznych obchodów Dnia Kobiet w naszej szkole.

Po spektakularnym pokazie mody chłopcy wcielili się w postacie znanych piosenkarzy, koncertując dla naszych Pań i wręczając im kwiaty.             

  tekst: A. Pomykała