Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na stronie naszej szkoły!

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a najważniejszym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez  dzieci, ponieważ  dostarcza im wielu przeżyć i radości. W naszej szkole każdego roku odbywały się huczne bale karnawałowe, organizowane przez Radę Rodziców. Niestety w tym roku z racji pandemii, nie można organizować dużych zabaw. Jedynie namiastkę balu karnawałowego swoim uczniom zorganizowały wychowawczynie w klasach młodszych. Dzieci z każdego oddziału  założyły piękne, karnawałowe  stroje,  ale  niestety  bawiły  się  oddzielnie. W swoich udekorowanych klasach, przy dobrze dobranej muzyce  tańczyły i urządzały różne konkursy.

Bardzo się cieszyły, że mogły  razem  spędzić czas i choć trochę poczuć atmosferę karnawału. Wspólna zabawa z wychowawcami  przyniosła  im wiele radości, a o to właśnie chodziło.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w  przygotowaniu  pięknych strojów karnawałowych. Miejmy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy i za rok znów  poczujemy klimat wspólnej, szkolnej zabawy karnawałowej.
 
          tekst: T. Zawadzka