Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.05.2019.
Bądź pozdrowiony gościu nasz! - wizyta ks. biskupa w naszej szkole Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.03.2019.
 W dniu 1 marca 2019 r. w ramach wizytacji kanonicznej w parafii w Rzeczycy Długiej  do naszej szkoły przybył Ordynariusz Diecezji Sandomierskiej - Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Krzysztof Nitkiewicz. Wszyscy uczniowie przywitali dostojnego gościa radosną pieśnią „Bądź pozdrowiony gościu nasz”. W imieniu całej społeczności szkolnej honorowego gościa powitali pan dyrektor Jacek Bochniak oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Agnieszka Pamuła i Marcin Młynarczyk. Ksiądz biskup podziękował za miłe przyjęcie i udzielił zebranym pasterskiego błogosławieństwa.

Wizyta duszpasterza sandomierskiego była szczególnym wydarzeniem w życiu społeczności naszej szkoły i upłynęła w miłej oraz serdecznej atmosferze, a ciepłe i życzliwe słowa dostojnego gościa na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.
   tekst: M. Mozgawa

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

 

Zmieniony ( 01.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »