Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.04.2019.
Zastanów się, czy warto... Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
06.12.2018.
 4 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z młodszym aspirantem Tomaszem Woźniakiem z Posterunku Policji w Radomyślu nad Sanem. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas V – VIII szkoły podstawowej oraz uczniowie oddziału gimnazjalnego, a dotyczyło ono szkodliwego wpływu palenia e-papierosów oraz innych używek.
E-papierosy stały się ostatnio bardzo popularne, a niewiele osób ma świadomość, że są one równie szkodliwe jak papierosy w formie tradycyjnej. Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom i młodzieży szkodliwych skutków jakie niesie za sobą palenie, zarówno czynne jak i bierne.
Prowadzący wyjaśnił jak niebezpieczne są e-papierosy i jak łatwo można się od nich uzależnić.  Istnieje wiele mitów na temat tych używek, więc wiele osób myśli, że są one mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Są nawet tacy, którzy nie wiedzą, że one również zawierają nikotynę, od której tak łatwo się uzależnić.
Po prelekcji uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań dotyczących przedstawionej problematyki, z której chętnie skorzystali.
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 06.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »