Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.05.2019.
Lekkoatletyczne zmagania na szczeblu powiatu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.09.2018.
 20 września 2018r. w czwartek gdy większość uczniów naszej szkoły pojechała na spotkanie z mistrzynią olimpijska p. Anitą Włodarczyk, liczna 14-osobowa grupa zawodników wzięła udział w zawodach sportowych w Stalowej Woli by pracować nad własnymi sukcesami sportowymi. W powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach LA (roczniki 2003-2005) uczniowie reprezentowali naszą szkołę w nastepujących konkurencjach:
bieg 100 m – Klaudia Meder, Wiktoria Kosierb, Patryk Smolarek i Szymon Gancarz;
skok w dal – Maria Gorczyca, Damian Kaczor, Michał Wojtala. Przemysław Lachowski;
pchnięcie kulą  - Katarzyna Drzewi, Adrian Wermiński;
bieg 600 m – Zuzanna Dul;
bieg 1000 m – Marcin Młynarczyk, Wiktor Partyka, Jakub Wydra.
Na podium stanęła Katarzyna Drzewi zajmując II miejsce w pchnięciu kulą. Bardzo dobry wynik osiągnęli też Marcin Młynarczyk w biegu na 1000 m i Adrian Wermiński w pchnięciu kulą zajmując V miejsce. Wszyscy wykazali się ogromnym duchem walki i postawą fair play.
   tekst: A. Pomykała
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 21.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »