Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.03.2019.
Realizacja projektu "Aktywna przerwa" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
19.06.2018.
 W miesiącach wiosennych w naszej szkole uczniowie w składzie: Julia Mazur, Wiktoria Mańkowska, Kinga Jakubik, Dominik Dudziński, Damian Kaczor, Adrian Wermiński i Michał Wojtala realizowali projekt „Aktywna przerwa”. Zajęcia realizowane były na przerwach międzylekcyjnych w sali gimnastycznej z podziałem na klasy i miały na celu zrelaksowanie i odprężenie uczniów oraz ożywienie układu wegetatywnego.Uczniowie wraz z opiekunami – Aleksandrą Pomykała i Agnieszką Miętus – za pomocą ankiet określili oczekiwania uczniów co do rodzaju aktywności sportowej i opracowali harmonogram działań.

Uczestnictwo w projekcie objęło wszystkich uczniów od klasy pierwszej szkoły podstawowej. Dzieci i młodzież bardzo chętnie i licznie uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez swoich szkolnych kolegów. Wniosek jest jeden – aktywne przerwy powinny na stałe zagościć w naszej szkole!

   tekst: A. Pomykała

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image 

Zmieniony ( 19.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »