Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.03.2019.
Uczeń naszej szkoły wśród najlepszych w województwie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
22.05.2018.
 Marcin Wilkus  uczeń   klasy V  naszej szkoły zajął czwarte  miejsce w wojewódzkim finale  XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom".  Wojewódzkie zmagania  miały miejsce  18 maja 2018r. w malowniczo położonym  Strzyżowie . Do rywalizacji przystąpiło 66 uczestników z każdej z trzech grup wiekowych, by sprawdzić swoją wiedzę na temat szeroko rozumianego pożarnictwa.  Pierwszy etap turnieju czyli test pisemny  wyłonił pięciu uczestników ścisłego finału.  Marcin   jako pierwszy wszedł do finałowej piątki zdobywając  największą ilość punktów  ze wszystkich uczestników. 
W drugim etapie rywalizacji  komisja konkursowa ustnie sprawdzała  wiedzę  uczestników  zadając każdemu z nich  po 3 pytania. W rezultacie Marcin zajął czwarte miejsce. Poziom wiedzy uczestników z roku na rok jest coraz wyższy i naprawdę wiele pracy trzeba włożyć żeby wszechstronnie przygotować się do zmagań z najlepszymi zawodnikami województwa. Tym bardziej gratulujemy sukcesu i  dziękujemy Marcinowi  za godne reprezentowanie naszego powiatu na tegorocznych eliminacjach.
    tekst: U. Urbańska
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image 
Zmieniony ( 22.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »