Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Kolejny sukces naszej szkoły – III miejsce w powiecie! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
08.11.2017.
 Zakończył się powiatowy etap konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2017”, który był organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji  wraz z  Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Tematyka konkursowa związana była z bezpiecznym  zachowaniem w każdej sytuacji w której może się znaleźć dziecko lub  młody człowiek, podczas okresu wakacyjnego. Celem  konkursu było propagowanie zasad bezpiecznych zachowań  w trakcie zabaw w domu, na podwórku, w lesie, w górach, czy nad wodą. Jak zawsze liczna  grupa uczniów naszej szkoły, w tym cała klasa III, wzięła udział w tym konkursie.
Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace, które będą reprezentować powiat stalowowolski w finale wojewódzkim. Wśród  nich  znalazła się praca uczennicy klasy III, naszej szkoły -  Julii Miętus  zatytułowana „Nigdy nie chodzę w góry, gdy są burzowe chmury”.  Dnia, 7 listopada 2017r. w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli miało miejsce rozdanie dyplomów i nagród rzeczowych laureatom konkursu  etapu  powiatowego. Julia z rąk  przedstawicieli  Komendy Powiatowej Policji otrzymała dyplom, maskotkę i nagrodę książkową. Dziękujemy  wszystkim uczestnikom tego konkursu, a Julii gratulujemy  sukcesu i trzymamy kciuki za finał wojewódzki.
   tekst: T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 08.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »