Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
50 lat działalności naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

W środę, 12 czerwca 2024 roku, odbyły się w naszej szkole międzyklasowe rozgrywki sportowe. Zostały one zorganizowane w ramach prowadzonej w klasach drugiej i trzeciej innowacji pedagogicznej „W zdrowym ciele, zdrowy duch – wiedza, dieta oraz ruch” a wzięły w nich udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III. Każdą klasę reprezentowały dziewięcioosobowe drużyny. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach sprawnościowych. Trzeba przyznać, iż wszyscy wykazali się ogromną wolą walki.  Szczególnie dużo zapału wykazały dzieci z oddziału przedszkolnego. Dlatego też zajęły w rywalizacji trzecie miejsce. Na pierwszym miejscu podium uplasowała się klasa III. Drugie miejsce zajęły ex aequo klasa II i I. Każda klasa otrzymała nagrodę. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w rozgrywkach i za przestrzeganie ustalonych zasad.
                 tekst: B. Czajkowska