Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
50 lat działalności naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

Dnia 19 listopada 2007 roku w związku z obchodami Światowego Dnia bez Papierosa   w naszej szkole została  przeprowadzona akcja antynikotynowa. Jej celem była szeroko zakrojona profilaktyka oraz skłonienie osób, a zwłaszcza uczniów próbujących palić papierosy do zaprzestania eksperymentów z nikotyną.

            Tego dnia uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum swoim kolegom        i koleżankom przestawili dwie scenki, obrazujące zgubne skutki palenia papierosów. Dekoracje do tego przedstawienie stanowiły plakaty antynikotynowe, przygotowane przez poszczególne klasy w ramach konkursu, pod hasłem „Jestem OK.! Nie palę!”. Organizatorami akcji były Samorządy Uczniowskie SP i PG, opiekę nad jej przebiegiem sprawowały mgr Renata Puzio   i mgr Mariola Pawłowska.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image