Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
50 lat działalności naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

W poniedziałek, 3 czerwca 2024 roku, w naszej szkole odbył się piknik rodzinny. Został on zorganizowany dla uczczenia Dnia Dziecka i Dnia Rodziny. Najpierw z programem artystycznym wystąpili najmłodsi nasi podopieczni, czyli dzieci z Punktu Przedszkolnego, które wierszem i piosenką wyraziły swoją miłość do rodziców. Po ich występie na scenę wyszli starsi wychowankowie i uczniowie. Zaprezentowali oni swoje talenty podczas Przeglądu piosenki „Mini Playback Show”. Wszyscy artyści zebrali gromkie brawa, a było co oklaskiwać. Niektórzy pokazali nie tylko swój talent sceniczny, ale też umiejętności akrobatyczne. Po występach na wszystkie dzieci i uczniów czekała pyszna kiełbaska z grilla, o którą postarała się Rada Rodziców.

Każdy z naszych podopiecznych otrzymał też balonik. Kiedy już wszyscy skończyli konsumpcję, przyszedł czas na rozgrywki sportowe, które przygotowała i przeprowadziła pani Aleksandra Pomykała. Wszyscy uczestnicy pikniku świetnie się bawili, bo nie było czasu na nudę, a i pogoda dopisała.
              tekst: B. Czajkowska