Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
50 lat działalności naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

W dniu 20 czerwca 2023r. w naszej szkole odbyła się  uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Pragniemy podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku. Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość   i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Kolejni absolwenci naszego oddziału przedszkolnego rozpoczną  po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.  
Pamiętajcie o nas, i o swoim oddziale przedszkolnym.   

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
kiedy już będę uczniem w szkole –
to znajdę wyjście,
wiem, co zrobię:
przyjdę odwiedzić swoje przedszkole...

            tekst: B. Giec-Kocielska

Pożegnanie zerówki - film