Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na stronie naszej szkoły!

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.  Przy tej okazji celebrowaliśmy jeszcze jedno święto - Dzień Krawata. Każdy kto przyszedł w krawacie, niezależnie czy to chłopiec czy dziewczynka, nie był w tym dniu odpytywany. Uczniowie naszej szkoły wykazali się niesamowitą kreatywnością, wiele krawatów było wykonanych własnoręcznie – wielobarwne, abstrakcyjne i zabawne.  Niezawodni okazali się  również nasi nauczyciele, którzy  przyszli w kolorowych ozdobach na szyi. Z okazji tego święta wszyscy chłopcy otrzymali upominki od  klasowych koleżanek. Mogli również liczyć na Samorząd Uczniowski, od którego otrzymali mały, lecz słodki upominek. Ten dzień był w naszej szkole wyjątkowo kolorowy.

Każda klasa miała możliwość wykonania zdjęcia w głównym hallu szkoły, na tle plakatu wykonanego właśnie na tę okoliczność. Drodzy koledzy, życzymy Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, słodkości oraz radości i uśmiechu każdego dnia.
                       tekst: Przewodnicząca SU – Julia Miętus