Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na stronie naszej szkoły!

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

Styczeń to był zawsze bardzo pracowity miesiąc dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Trwały bowiem wtedy intensywne przygotowania do obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka. Niestety, panująca w tym roku pandemia sprawiła, że musieliśmy zrezygnować z dotychczasowej formy świętowania. Nie znaczy to jednak, że zapomnieliśmy o naszych drogich i kochanych Babciach i Dziadkach. Uczniowie z wielkim zapałem, radością i zaangażowaniem przygotowali przepiękne laurki, do których dołączyli życzenia. Wręczą je swoim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta. Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie! Prosimy o przyjęcie od uczniów i wychowawców najmłodszych klas najserdeczniejszych życzeń! 

 Życzymy Wam wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych szczęśliwych i pogodnych dni!
         Uczniowie i wychowawcy klas I - III