Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
25.05.2019.
Sukces małych tancerzy Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
10.05.2019.
 W czwartek 9 maja 2019 roku w GCK w Chwałowicach odbył się V Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Wesołe Szczygiełki” 2019. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy taneczne, które na co dzień tworzą zespół AKIR. Prowadzone przez panią Urszulę Wieczorek dzieci wystąpiły w  dwóch układach tanecznych. Przegląd miał charakter konkursu. Na scenie GCK w Chwałowicach prezentowały się dzieci z naszego powiatu, a nawet z sąsiednich województw. Jury konkursowe obejrzało 28 występów. Nasza grupa starsza, czyli uczniowie z klasy, I, II i III, zdobyła wyróżnienie za „Smerfny świat”. Natomiast grupa młodsza, którą tworzą dzieci z oddziału przedszkolnego, wytańczyła sobie II miejsce.
Dzieci zaprezentowały się w układzie „Piegowata przyjaźń”. Wszystkim małym tancerzom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Po takim początku dalsze sukcesy z pewnością się pojawią, ponieważ dla wszystkich naszych uczniów ten występ był debiutem scenicznym.
            tekst: B. Czajkowska
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 10.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »