Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności arrow Nasze przedszkole arrow W trosce o bezpieczeństwo dzieci
19.05.2019.
W trosce o bezpieczeństwo dzieci Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.03.2019.
 W dniu 5 marca 2019 r. nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście: pan Jan Pyrkosz – Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem, pan Józef Hajdo - Kierownik Posterunku Policji w Radomyślu nad Sanem oraz pracownik Urzędu Gminy - pani Joanna Dudzińska.  Podczas wizyty maluchy zostały obdarowane ,,spacerowym, odblaskowym wężem”, kamizelkami, opaskami odblaskowymi oraz pięknymi kolorowankami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa drogowego. Po uroczystym wręczeniu ,,węża” przedszkolaki odbyły swój pierwszy spacer po sali przedszkolnej w towarzystwie  gości. Po krótkim ,,spacerze” maluchy zabrały się do oglądania kolorowanek.
To spotkanie było wspaniałą niespodzianką dla naszego przedszkola, a  prezenty, które dzieci otrzymały zdecydowanie pomogą i ułatwią  poruszanie się podczas wędrówek, a co najważniejsze zapewnią naszym podopiecznym bezpieczeństwo. Bardzo dziękujemy przybyłym gościom za wizytę oraz wspaniałe prezenty, dzięki którym będziemy mogli bezpiecznie spacerować po naszej malowniczej miejscowości.

          tekst: M. Ziółkowska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 07.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »