Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.05.2019.
Pół roku już za nami ... - podsumowanie pracy zerówki Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
28.02.2019.
 Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i  jak postępować, nauczyłem się  w przedszkolu…..”          Robert   Fulghum
Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w naszej szkole  – to wspaniała gromadka sześciolatków, wśród których jest także bardzo grzeczna pięciolatka. Prawie wszyscy są koleżeńscy, uśmiechnięci i ciekawi świata. Dużo czasu spędzają na  wspólnej zabawie ale i na nauce. Chętnie  rozwijają swoje  umiejętności i zdolności.  Doskonale znają  nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania wobec kolegów, prawie wszyscy są  dla siebie mili, szanują  swoją pracę i pracę innych.
Chętnie też malują, rysują, wycinają  i lepią  z plasteliny. Kochają  śpiewać i tańczyć. Całą grupą uczęszczają też na dodatkowe zajęcia taneczne, które prowadzone są w naszej szkole. Dużo radości sprawiają im  spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Dzieci lubią przebywać w przedszkolu, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwanie. Już za kilka miesięcy powita ich  szkoła, więc pilnie się uczą poznając litery, liczby, rozwiązują zagadki  i rebusy. Chętnie uczestniczą też w szkolnych uroczystościach, zabawach  i różnych wydarzeniach.
       tekst: T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
Zmieniony ( 28.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »