Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.04.2019.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
05.02.2019.
 2 lutego 2019 r. w sobotę w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt (roczniki 2003-2005). W zawodach wzięły udział uczennice szkół z Gminy Radomyśl nad Sanem. Naszą szkołę reprezentowały Weronika Cebula, Katarzyna Drzewii, Maria Gorczyca, Wiktoria Kosierb, Kinga Mantycka, Agnieszka Pamuła, Dominika Ziarno. Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna nie oddała ani jednego seta wygrywając każdy z meczy ze znaczną przewagą i zdobyła I miejsce. Gratulujemy!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Zmieniony ( 05.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »