Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.04.2019.
Gminny konkurs kolęd i pastorałek „Jezusowi zaśpiewajmy dziś” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
23.01.2019.
 17 stycznia 2019r.  w  Zespole Szkół w Radomyślu  nad Sanem odbył się   po raz VIII  Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek po hasłem  „Jezusowi zaśpiewajmy dziś”. Jego uczestnikami były dzieci uczęszczające do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie naszej gminy. Patronat nad tym wydarzeniem objął Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem pan Jan Pyrkosz. Naszą szkołę reprezentowało  troje  wokalistów z oddziału przedszkolnego i jedna wokalistka z  punktu przedszkolnego : Karolinka Bednarz, Hania Gola i Łukasz Juda, oraz  pięcioletnia Natalia Frąg. Z każdym rokiem poziom konkursu jest  coraz wyższy.
Wszyscy  nasi uczestnicy   pięknie zaprezentowali się zarówno pod względem wokalnym, jak i wizualnym. Komisja konkursowa przyznała trzecie miejsce Hani Goli, która pięknie wyśpiewała „Pastorałkę od serca, do ucha” – gratulujemy! Wszyscy soliści otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Życzymy Hani  i pozostałym uczestnikom dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich zdolności, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w dowiezieniu dzieci  na ten  konkurs.
     tekst: T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 23.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »