Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.03.2019.
Mikołajkowe Teatrzyki 2018 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.12.2018.
 W środę, 5 grudnia 2018r. w Chwałowicach odbył się już VI  Gminny Przegląd Mikołajkowych  Teatrzyków. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego.  Zebranych  gości i uczestników, jak co roku, bardzo serdecznie powitała pani Teresa Lachowska  - dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Chwałowicach. Każda grupa z naszej szkoły, pod opieką  swojej wychowawczyni, zaprezentowała przedstawienie połączone z piosenką, a zerówka także z układem tanecznym. Dzieci z zerówki  wcieliły się w role kaczuszek i zaprezentowały „Kaczkę dziwaczkę”, a pierwszoklasiści pięknie przedstawili  „Kłótnię czterech pór roku”.
Druga klasa wystąpiła na scenie z przedstawieniem „Czerwony Kapturek”, a trzecia klasa z przedstawieniem  „Jarzębinka”. Wszyscy mali aktorzy zaprezentowali się wspaniale i z wielkim zaangażowaniem pokazali swoje umiejętności aktorskie, co docenili widzowie nagradzając ich  popisy gromkimi brawami. Po skończonych występach uczestnicy przeglądu udali się na poczęstunek, a na zakończenie otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy organizatorom za serdeczne przyjęcie, a rodzicom za pomoc w przygotowaniach do tego przeglądu.
           tekst: T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Zmieniony ( 07.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »