Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.03.2019.
Dzień Mikołajkowej Czapki Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.12.2018.
 6 grudnia 2018 roku został ogłoszony w naszej szkole Dniem Mikołajowej Czapki. Nie wiemy skąd, ale o tym dniu dowiedział się sam Święty Mikołaj i odwiedził najmłodszych uczniów naszej szkoły. Było mnóstwo śmiechu i zabawy. Jedne dzieci bez tremy odpowiadały na pytania niezwykłego gościa, śpiewały piosenki, recytowały wiersze, inne aż zaniemówiły z wrażenia. W naszej szkole uczą się wyłącznie grzeczne dzieci, więc każde dostało prezent od Św. Mikołaja. Dostojny gość obiecał, że w przyszłym roku znów zawita w progi naszej szkoły.
       tekst: B. Czajkowska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 07.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »