Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności arrow Nasze przedszkole arrow Mikołajki w przedszkolu
25.05.2019.
Mikołajki w przedszkolu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
06.12.2018.
 6 grudnia 2018 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków.  Święty  Mikołaj został gorąco przywitany przez dzieci piosenką. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez  Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Świętego Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 06.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »