Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności arrow Nasze przedszkole arrow Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu
25.05.2019.
Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
30.11.2018.
 Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Nasze przedszkole Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodziło w piątek 23 listopada. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł ze swoim misiem. Na samym początku dzieci zebrały się w kole, by przywitać, a także przedstawić swojego misia. Podczas powitania misiów w naszym przedszkolu dzieci opisywały swoje misie, określały jego kolor, wielkość, liczyły ile jest misiów w przedszkolu, a także układały misie od największego do najmniejszego.
Po krótkim powitaniu i przedstawieniu naszych gości dzieci zaprosiły misie do tańca. W tym dniu czekało na nich wiele atrakcji: pląsy, zabawy, tańce, ćwiczenia gimnastyczne, a także indywidualne zabawy w wybranych kącikach wraz ze swoimi misiami. Na sam koniec dzieciom zostały wręczone dyplomy ,,Przyjaciela Pluszowego Misia”, a ukoronowaniem tego dnia było robienie zdjęć w tzw. fotobudce, która przedstawiała postać misia.  Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia sprawiły przedszkolakom wiele radości i na pewno zapiszą się na długo w ich pamięci, a pomogą im w tym wykonane tego dnia zdjęcia.
       tekst: M. Ziółkowska
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 30.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »