Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.03.2019.
Kolejna edycja akcji "Śniadanie daje moc" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
09.11.2018.
 Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Od kilku lat nasza szkoła, jako szkoła promująca zdrowie, bierze udział w akcji „Śniadanie daje moc”. 8 listopada 2018 r. uczniowie klas 0 - III najpierw przygotowali, a potem wspólnie spożywali drugie śniadanie. W przygotowaniach ochoczo wsparli nas rodzice uczniów. Dzięki nim na naszych szkolnych „stolikach śniadaniowych” znalazły się kolorowei „wesołe” kanapki, szaszłyki z owoców i warzyw, soki, jogurty, płatki śniadaniowe z mlekiem oraz inne niesamowicie zachęcające przekąski.
Akcja dała uczniom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również szansę na integrację grupy, zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie człowieka.
   tekst: E. Szwedo
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 09.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »