Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.05.2019.
WF z mistrzynią Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
27.09.2018.
 Kim jest Anita Włodarczyk, wie każdy Polak bez względu na wiek i preferencje sportowe. Ta wspaniała lekkoatletka, dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, trzykrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem daje nam bowiem nieustanne powody do dumy. Prócz talentu i wytrwałości w dążeniu do mistrzowskiej doskonałości pani Anita ma również charyzmatyczną osobowość, której uległa w ostatnich dniach, a dokładnie w miniony czwartek - 20 września, trzystuosobowa grupa uczniów z naszej gminy; w tym 62 z naszej szkoły.
Kształtując różne modele aktywności sportowej, nasza Szkoła Promująca Zdrowie dba, by w życiu dzieci i młodzieży nie zabrakło pozytywnych wzorców - autorytetów, do jakich niewątpliwie należy polska sportsmenka. Pani Anita Włodarczyk poprowadziła - w hali sportowej Zespołu Szkół  w Radomyślu nad Sanem - kilkugodzinne wyjątkowe zajęcia sportowe, które nasi uczniowie będą z pewnością pieczołowicie przechowywać w pamięci nie tylko ze względu na świetną formę rekreacji czy integracji, ale także z uwagi na pamiątkowe upominki: koszulki, bidony, autografy. Lekcja WF-u z przemiłą celebrytką była doskonałym pomysłem na aktywny wypoczynek uczniów; na odkrycie sportowych inspiracji, motywacji i pasji.

   tekst: M. Lasota

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 27.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »