Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Nasze sukcesy w biegach przełajowych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
23.04.2018.
 17 kwietnia 2018r. w Stalowej Woli odbyły się zawody sportowe Grand Prix w Biegach Przełajowych. Sprzyjająca aura zgromadziła na stadionie bardzo liczną grupę zawodników.  Naszą szkolę reprezentowali: Marcin Młynarczyk, Patryk Smolarek, Wiktor Partyka, Wiktoria Kosierb, Maria Gorczyca, Adrian Wermiński, Damian Kaczor, Dominika Szymańska, Marcin Wojtala, Artur Ozga, Sebastian Ozga.
Wszyscy zawodnicy wykazali się wolą walki i dobrym biegiem, a na podium stanęło trzech naszych uczniów : Dominika Szymańska – II miejsce w biegu na 800 m, Adrian Wermiński – III miejsce w biegu na 1000 m oraz Marcin Młynarczyk – II miejsce w biegu na 1000 m. Gratulujemy!
    tekst: A. Pomykała
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 23.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »