Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Sukcesy naszych uczniów w OTWP Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
28.03.2018.
 27 marca 2018r. w budynku Urzędu Gminy w Radomyślu nad Sanem    przeprowadzono XLI eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, mającego  na celu popularyzowanie  wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad  postępowania na wypadek pożaru oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Uczestnikami tego konkursu byli reprezentanci  wszystkich szkół  z terenu naszej gminy, w każdej z dwóch  grup wiekowych.

Naszą szkołę w tym roku  reprezentowało pięcioro  uczniów:
I grupa wiekowa:
Emilia Mączka z klasy IV 
Marcin Wilkus z klasy V
Marcin Warzycki  z klasy VI
II grupa wiekowa:
Zuzanna Dul z klasy VII
Agnieszka Pamuła z klasy II g
Najlepiej spisali się uczniowie z I grupy wiekowej zajmując wszystkie miejsca na podium:
I miejsce  - Marcin Wilkus,
II miejsce  - Emilka Mączka nasza najmłodsza uczestniczka startująca  w tym turnieju po raz pierwszy,
III miejsce  - Marcin Warzycki.
Cała trójka otrzymała pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.
Miło nam poinformować iż Emilka Mączka i Marcin Wilkus - zdobywcy dwóch pierwszych miejsc  otrzymali awans do kolejnego etapu i będą reprezentować naszą  gminę  na szczeblu powiatowym tego turnieju, który odbędzie się w KP PSP w Stalowej Woli.
 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na dalszych etapach tego turnieju.
               tekst: U. Urbańska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 28.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »