Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Gminny etap konkursu ortograficznego i matematycznego dla klas III Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.03.2018.
 W dniach 19 i 20 marca 2018r. w naszej szkole odbyły się gminne konkursy: ortograficzny i matematyczny dla uczniów klas III, organizowane przez Publiczną Szkołę Podstawową  nr 12 w Stalowej Woli. W tym roku miała miejsce XXI edycja konkursów, a ich celem jest doskonalenie umiejętności poprawnej pisowni, utrwalenie zasad ortografii oraz doskonalenie umiejętności liczenia i rozwiązywania zadań. Podobnie jak w latach ubiegłych w konkursach uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły oraz ze szkół: w Woli Rzeczyckiej, Radomyślu oraz  Antoniowie.
Laureaci konkursu ortograficznego to: Julia Miętus – uczennica naszej szkoły oraz Igor Turek  - uczeń szkoły w Woli Rzeczyckiej. Natomiast laureatami konkursu matematycznego zostali: Alicja Bera i Justyna Piątek ze szkoły w Antoniowie, Igor Turek ze szkoły w Woli Rzeczyckiej, oraz Dominik Kosierb z naszej szkoły. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach powiatowych, które odbędą się w Stalowej Woli.
   tekst: E. Szwedo
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 21.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »