Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Dzień Kobiet w klasie III Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
13.03.2018.
 Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. I pierwszy promień bliskiej wiosny. Dzień bez kłopotów i trosk. Dużo radości dla mamy, pani, dla dziewczynek; w domu, w szkole i  w naszej klasie. Każdego dnia dobry uczynek. To jest od chłopców   upominek” -  Z Jerzyna
Ósmego  marca  2018 r. już  od samego rana panowała w naszej klasie radosna atmosfera, bowiem obchodziliśmy  Dzień Kobiet. Wszak nasze dziewczynki   również  są   kobietkami, o których  pamiętali koledzy z klasy.  Chłopcy ze szczególnym  zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym.
Rozpoczęli oczywiście od cytatu Zbigniewa Jerzyny, który wypowiedziany chórem zapadł nie tylko w pamięci, ale także w sercu każdej dziewczynki.  Małe  kobietki  zostały obdarowane    życzeniami i różnokolorowymi prymulkami. Chłopcy  wręczyli piękny  bukiet wiosennych kwiatów, także swojej wychowawczyni.  Dziewczynki  zrewanżowały się kolegom słodkim poczęstunkiem i miłym uśmiechem. Naręcze żółtych tulipanów z  serduszkami powędrowało także do mam, bo przecież - to mama jest najważniejszą kobietą w życiu każdego dziecka. Było bardzo sympatycznie. Dzień upłynął nam w miłej i pogodnej atmosferze. Tym bardziej, że  po długiej przerwie  czekał  nas wspaniały koncert, przygotowany specjalnie na tą okazję  przez naszych  gimnazjalistów.
   tekst: T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 

Zmieniony ( 13.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »