Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.03.2019.
Dziękujemy sercem za serce ... Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
19.02.2018.
 Każdy, kto regularnie odwiedza naszą stronę internetową, zauważył zapewne, że w styczniu zabrakło artykułu opisującego obchody Dnia Babci i Dziadka. Tak się niestety złożyło, iż duża absencja chorobowa naszych uczniów trochę namieszała w naszym kalendarzu szkolnym. Zmuszeni byliśmy przełożyć świętowanie i właśnie w piątek 16 lutego 2018 roku odbyła się uroczysta akademia, na którą dzieci zaprosiły swoje Babcie i Dziadków.
Zaproszeni goście obejrzeli niezwykle barwny i wesoły program artystyczny. Nie zabrakło w nim wierszy, piosenek czy zabawnych inscenizacji, jak np. „Rzepka”. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały „Kopciuszka”, a pierwszaki wystąpiły z przedstawieniem pt. „Jaś i Małgosia”. Po uczcie artystycznej czekała na seniorów inna uczta, przygotowana przez rodziców naszych uczniów. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu poczęstunku. Dziękujemy również wszystkim zaproszonym gościom, którzy licznie przybyli na tę spóźnioną nieco uroczystość.

       tekst: B. Czajkowska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

Zmieniony ( 19.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »