Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Konkurs o Powstaniu Styczniowym Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
13.02.2018.
 W dniu 26 stycznia 2018r. uczniowie Zuzanna Dul, Marcin Młynarczyk i Kacper Moskal reprezentowali naszą szkołę w gminnym konkursie „Powstanie Styczniowe 1863 – 1864”. Konkurs został zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawowa w Woli Rzeczyckiej pod patronatem Wójta Gminy Radomyśl nad Sanem. Celem konkursu było uczczenie 155. rocznicy wybuchu powstania oraz jego bohaterów oraz kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży w przeddzień 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Konkurs został przeprowadzony w formie Quizspottera, uczestnicy udzielali odpowiedzi zaznaczając je na tabletach. Zaskakujące dla uczestników było to że, liczył się czas w zaznaczaniu poprawnej odpowiedzi. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się nie tylko  wiedzą ale również i sprytem w obsłudze urządzeń multimedialnych zajmując zaszczytne  II miejsce. Gratulujemy!!!

   tekst: A. Miętus

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 13.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »