Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Ogólnopolska Olimpiada „ Olimpusek 2018 ” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.01.2018.
 W dniach 8 i 9 stycznia 2018r. odbyła się Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”. W naszej szkole  po raz pierwszy  uczniowie brali udział w Olimpusku z zajęć zintegrowanych i po raz drugi w Olimpusku  z języka angielskiego. W pierwszym dniu do olimpiady  przystąpiło dwoje dzieci z klasy II i ośmioro z klasy III, natomiast  w drugim dniu olimpiadę z języka angielskiego  pisało troje dzieci z  klasy II i siedmioro z klasy III. Testy, które rozwiązywali uczniowie  zawierały 21 zadań zróżnicowanych w zależności od klasy.
Pytania były o różnym stopniu trudności, dlatego  też wszyscy uczniowie  mogli spróbować swoich sił i możliwości.  Nad  poprawnym  przebiegiem  olimpiady czuwały panie: Barbara Turek   i Elżbieta Szwedo.  Wszyscy  sprawnie poradzili sobie  z zadaniami  i  rozwiązali testy przed czasem . Jednak  to nie czas, ale zdobyte wiadomości i umiejętności zadecydują o pozycji naszych uczniów w tym konkursie. Mamy nadzieję, że uczniowie powtórzą sukces z poprzedniego roku, czego serdecznie im życzymy. Nam  natomiast pozostaje cierpliwie czekać na wyniki, które zostaną  ogłoszone dopiero 28 lutego 2018 r.

   tekst: T. Zawadzka

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 15.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »