Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Galeria pięknych choinek Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.12.2017.
 Świąteczne konkursy plastyczne  w naszej szkole to już tradycja. Tegoroczny konkurs "Na najpiękniejszą  choinkę "  cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów. Jak pokazuje  wystawa, którą można podziwiać  od wtorku 19 grudnia 2017 r.  inwencji twórczej  i kreatywności  uczestnikom konkursu nie brakowało.  Pełne wyobraźni prace wykonane z przeróżnych materiałów zachwycały swoją pomysłowością.  Wśród siedemdziesięciu siedmiu  zgłoszonych do konkursu choinek  znajdziemy takie, które wykonane  są z papieru, gazet,  mchu, szyszek, piórek, płatków kosmetycznych, waty, różnego rodzaju tkanin, wstążek, tasiemek,  a nawet  z łyżeczek.
Podziw i wzruszenie można było zobaczyć na twarzy każdego, kto oglądał wystawę.
Ponieważ  wszystkie zgłoszone do konkursu prace  były piękne i bardzo oryginalne  wskazanie zwycięzcy byłoby  bardzo trudne.   Postanowiliśmy wiec, że każdy uczeń, nauczyciel oraz rodzic  będzie  mógł zdecydować poprzez głosowanie,  które z nich zostaną wyróżnione. W środę  20 grudnia 2017 r. jury konkursowe po zliczeniu  głosów oddanych przez wszystkich uczniów naszej szkoły, nauczycieli oraz rodziców  wyłoniło kolejno I, II i III miejsce oraz  aż 7  wyróżnień:
I miejsce – Marcin Wilkus z klasy V   ( 103 pkt.);
II miejsce –Wojciech Kuziora z klasy II  ( 78 pkt.);
III miejsce – Kinga Mozgawa  z klasy III g  ( 70 pkt.).
Wyróżnienia otrzymali:
Wiktor Baran z klasy III  ( 65 pkt.)
Szymon Stelmach z klasy II  ( 56 pkt.)
Katarzyna Drzewi  z klasy II g  ( 54 pkt.)
Nicole Markut  z klasy IV  ( 51 pkt.)
Artur Ozga z klasy III g  ( 46 pkt.)
Julia Mietus z klasy III  ( 37 pkt.)
Dominika Szymańska z klasy III g ( 36 pkt.)
Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali dyplomy  i  nagrody  rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

   tekst: U. Urbańska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 21.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »