Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
21.02.2019.
Wystawa prac scrapbookingowych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
14.12.2017.
 W dniu 13 grudnia 2017 r.  w holu naszej szkoły można było podziwiać wystawę świątecznych kartek  bożonarodzeniowych. To znak, że święta Bożego Narodzenia  zbliżają się wielkimi krokami... Ręcznie robione kartki świąteczne to świetny pomysł na bożonarodzeniowe życzenia i doskonała okazja do  rozwijania kreatywności, wyobraźni twórczej i poznawania nowych technik plastycznych. Prezentowane na wystawie  kartki  to  efekt pracy uczennic z klasy III gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego " Warsztaty rękodzieła -Scrapbooking".
Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów, kartek okolicznościowych. To technika, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, a ogromna iloćś dostępnych na rynku materiałów wykorzystywanych w niej  sprawia, że każdy twórca po nią sięgający stworzy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Wykonane przez nasze uczennice kartki to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie styl, jakość i wyjątkowy charakter tego rodzaju rzeczy.  Te piękne kartki  wraz z życzeniami świątecznymi powędrują do  osób i instytucji współpracujących z naszą szkołą.
   tekst: U. Urbańska
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image 
Zmieniony ( 14.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »