Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Mikołajkowy szał loterii fantowej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.12.2017.
 „Mikołaje są wśród nas” – pod takim hasłem przebiegała  loteria fantowa, zorganizowana  w dniach 5 – 6  grudnia 2017r. w naszej szkole.  Organizacja takiej loterii - to ogrom pracy, ale efekty przerosły nasze oczekiwania. Loteria cieszyła się wielkim zainteresowaniem i przyniosła wiele  radości  oraz  niespodzianek   naszym  uczniom. Jednak  nie byłoby loterii, gdyby  uczniowie i ich rodzice nie ofiarowali fantów w postaci rozmaitych zabawek, figurek, gier czy przyborów, za co serdecznie dziękujemy. W ten wyjątkowy czas, Mikołajem mógł zostać  każdy, kto  w jakimkolwiek  stopniu przyczynił się do wsparcia loterii fantowej.
Cieszy nas fakt, że nie brakowało ich  wśród  uczniów  czy  rodziców ale, także wśród  nauczycieli  oraz innych pracowników naszej szkoły. Wszystkim bardzo dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i  za każdy zakupiony los.  Jesteście wspaniali, bo macie wielkie serca.
   tekst: T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 07.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »