Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.03.2019.
Konkurs rozstrzygnięty - mamy pierwsze miejsce ! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
31.10.2017.
 Jeszcze we wrześniu Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Chwałowicach  ogłosiło konkurs   plastyczny na „Dary jesieni”. Uczniowie z naszej szkoły, szczególnie z  klas I -III,  bardzo czynnie zaangażowali się w ten konkurs i wspólnie z rodzicami  stworzyli wspaniałą wystawę  o której  już wcześniej pisaliśmy  na stronie naszej szkoły. Komisja konkursowa w dniu 7.10.2017r. miała duży dylemat podczas rozstrzygania. Jednak najbardziej spodobała się im  praca  ucznia III klasy, naszej szkoły - Dominika Kosierba, który zajął  I miejsce  w gminie w kategorii klas  młodszych.
Cudeńko jakie stworzył - to piracki statek w całości wykonany z naturalnych darów jesieni. We wtorek, 31 października 2017 roku, wszyscy uczestnicy tego konkursu  z rąk pana dyrektora otrzymali   dyplomy i wspaniałe  nagrody książkowe, ufundowane przez organizatora. Gratulujemy Dominikowi i pozostałym uczestnikom oraz życzymy powodzenia w następnych konkursach.
   tekst: T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 31.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »