Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.05.2019.
Wycieczka ze sportem w tle Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
28.09.2017.
 27 września 2017r. w środę uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w wycieczce do Rzeszowa. Wyjazd miał na celu aktywne kibicowanie zawodnikom z naszej szkoły, którzy reprezentowali - nie tylko naszą placówkę - ale  i powiat w Wojewódzkich Indywidalnych Mistrzostwach LA. Dominika Szymańska z kl.IIIg   w biegu na 100 m wywalczyła 4. miejsce w województwie, natomiast Marcin Wojtala z kl. IIIg po ostrej walce w biegu na 1000 m uplasował się na  4. miejscu w serii (na dokładną lokatę musimy poczekać).
To  ogromny sukces naszych uczniów, gdyż na tego typu zawodach konkurują najlepsi zawodnicy, którzy odnoszą sukcesy ogólnopolskie. Następnie po obejrzeniu "pokazu sprawności fizycznej", jaką były zawody, kibice udali się do parku trampolin "FlayPark", aby sprawdzić tym razem swoją sprawność. FlayPark to 1500 m2 powierzchni podzielonej na strefy, którego motywem przewodnim są  trampoliny różnej wielkości. Znajdują się tam również: ściana wspinaczkowa, gigantyczna dmuchana poducha, basen z gąbkami. Polecamy! Wyśmienita zabawa gwarantowana!
   tekst: A. Pomykała
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 28.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »