Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.05.2019.
„Nie ma śmieci- są surowce”- akcja „Sprzątanie Świata 2017” w naszej szkole Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.09.2017.
 Tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata 2017” przebiega pod hasłem: „Nie ma śmieci- są surowce” . Niepewna pogoda obfitego w opady września nie przeszkodziła uczniom naszej szkoły w przyłączeniu się do tej szczytnej kampanii ekologicznej. Dnia 20 września 2017r. uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem swoich wychowawczyń uporządkowali m.in. teren wokół „Orlika”   i miejscowego placu zabaw. Cele akcji – zmniejszenie liczby odpadów oraz wzrost świadomości ekologicznej i współodpowiedzialności uczniów za środowisko naturalne- zostały osiągnięte.

Podejmując inicjatywę Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomyślu nad Sanem nasza szkoła bierze także udział w konkursie na wykonanie surowców ze śmieci. Prace konkursowe uczniowie będą przygotowywać indywidualnie oraz klasowo.

   tekst: R. Puzio

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 21.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »