Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
"Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy"- Piknik Rodzinny w Rzeczycy Długiej 2017 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.06.2017.
 11 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny, którego szczytną ideą jest integracja społeczności lokalnej poprzez wspólne przebywanie, gry zabawy i podejmowanie rodzinnych aktywności. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców oraz wychowawcy klas, zaś nad nagłośnieniem i oprawą muzyczną czuwał pan M. Dul. W trakcie trwania pikniku na scenie zaprezentowały się różne grupy uczniów z programem artystycznym- śpiewem, tańcem, spektaklem kukiełkowym.
Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz karate w wykonaniu uczniów naszej szkoły pod opieką swych instruktorów oraz konkurencje sportowe. Najwięcej pozytywnych emocji wzbudził konkurs na portret rodzinny malowany kredą, w którym wzięło udział aż 14 rodzin. Wśród zwycięskich prac znalazły się portrety rodzin państwa:  Dymarzów, Dulów i Krawców. Rada Rodziców zadbała o poczęstunek. Dzieci wraz z rodzicami mogli skorzystać z wiosennej oferty gastronomicznej, mając do wyboru lody, popcorn, ciasto, napoje zimne i ciepłe. Dodatkową atrakcję w pikniku w postaci przejazdu łodzią strażacką, czy ochłody w mgiełce wodnej zapewnili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Rzeczcy Długiej i z Rzeczycy Okrągłej. Wspaniałej zabawy dopełniły dmuchane zjeżdżalnie, które ani przez sekundę nie pozostały puste. Piękna pogoda i rodzina razem – takich niedziel życzmy sobie co tydzień!
   tekst: R. Puzio
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 12.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »