Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.05.2019.
Młodzi przyrodnicy na medal! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.05.2017.
 We wtorek 16 maja 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Stalowej Woli odbył się Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych pod hasłem "Młodzi Przyrodnicy". Naszą szkołę i, jak się po przyjeździe okazało, naszą gminę reprezentowała drużyna w składzie: Emila Mączka - kapitan drużyny, Nicole Markut i Mateusz Pęk. Konkurs odbywał się po raz pierwszy i składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie pisemnie odpowiadali na pytania testowe, natomiast w drugiej wyciągali wnioski z przeprowadzanych doświadczeń.
 Niezwykle miło jest nam poinformować, iż nasi uczniowie zajęli w tym konkursie drugie miejsce. W nagrodę otrzymali dyplom oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Oczekiwanie na wyniki dzieci umilały sobie na placu zabaw. Mieli też przyjemność obejrzenia niezwykłego pokazu mody oraz przedstawienia o treści ekologicznej. Dziękujemy serdecznie organizatorom konkursu oraz dyrekcji PSP Nr 5 za bardzo ciepłe przyjęcie oraz niezwykle przyjazną atmosferę, a naszym uczniom serdecznie gratulujemy!

         tekst: B. Czajkowska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 17.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »