Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
21.02.2019.
Przegląd Piosenki Angielskiej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.05.2017.
 11.05.2017 roku w Urzędzie Gminy w Radomyślu nad Sanem, odbył się „ III Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej”.  Z roku na  rok przegląd  ten  cieszy  się coraz większym zainteresowaniem. Zgłoszonych było  aż 51 utworów i ponad 190 wykonawców. Przegląd  podzielony był na trzy kategorie wiekowe. Najmłodsi reprezentanci naszej szkoły z oddziału przedszkolnego, spisali się świetnie, występując z piosenką  „ Ifyou happy and youknowit” w wykonaniu Nikoli Żurawskiej i Natalii Ludyjan.
Natomiast  zespół   wszystkich dziewczynek  z oddziału przedszkolnego  zaśpiewał i zatańczył   do utworu  „Let’s  Star Jump”. Uczniowie klasy I szkoły podstawowej wystąpili z piosenką, „Tigerislost” , natomiast z klasy II pięknie zaprezentowały się dwie solistki. Julia Miętus z piosenką „Do you want to build a Snowman” i  Oliwia Juda – wcieliła się w rolę Elsy i  zaśpiewała piosenkę ”Letit go”.Klasę  III  szkoły podstawowej reprezentowała  Nicole Markut   pięknie śpiewając piosenkę pt. „Magic Symphony”.
Starszą grupę wiekową, klasy  V –VI reprezentowały uczennice: Julia Kuciapa, która pięknie zaśpiewała piosenkę „Best of Both Worlds, Sara Saja wystąpiła  z utworem„I don,tknow my Name”,Zuzanna Dul  z piosenką „Makeitshine”  i Natalia Pęk  przepięknie wykonała piosenkę „Someone likeyou” . Gimnazjum reprezentowały  nasze dwie  uczennice : Dominika Szymańska z utworem  „Read allaboutit” oraz  Roksana  Cebula, która zakończyła  występ  wszystkich uczestników  piosenką „ Color of your life”. Jej  talent i piękne wykonanie utworu wywołało burzę oklasków widzów, którzy poprosili o ponowne wykonanie tej piosenki.  Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali gromkie brawa, dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy  naszym uczniom   wspaniałych umiejętności wokalnych i aktorskich oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach tego przeglądu .
          tekst: A. Taczańska, T. Zawadzka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 

Zmieniony ( 12.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »