Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
20.01.2019.
Sukcesy młodych adeptów wiedzy pożarniczej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
05.04.2017.
 29 marca 2017r. w budynku Urzędu Gminy w Radomyślu nad Sanem  zostały  przeprowadzone eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Ten coroczny turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Nasze gimnazjum w tym turnieju reprezentowali: Joanna Kata i Bartłomiej  Miętus, a szkołę podstawową:  Marcin Warzycki, Marcin Wilkus i Patryk Smolarek.
W tym roku niewątpliwie należał on do dzieci i młodzieży z naszej szkoły, ponieważ pierwsze miejsce w kategorii gimnazjów oraz pierwsze dwa w kategorii szkół podstawowych zajęli właśnie nasi uczniowie. W kategorii szkół gimnazjalnych  Joanna Kata zajęła pirwsze miejsce, zaś w kategorii szkół podstawowych Marcin Warzycki - I miejsce, Marcin Wilkus - II miejsce. Podczas turnieju młodzi adepci wiedzy pożarniczej musieli rozwiązać test składający się z 25 pytań, zaś pytania ustne były zadawane uczniom w przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów (dogrywka dotyczyła I-III miejsca).
Zdobywcy I i II miejsc w poszczególnych kategoriach otrzymali awans do kolejnego etapu i będą reprezentować naszą  gminę  na szczeblu powiatowym, który odbędzie się w KP PSP w Stalowej Woli. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
   tekst: A. Pliszka
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 05.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »