Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
20.01.2019.
Zmagania trzecioklasistów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
03.04.2017.
 W dniach 27 i 28 marca 2017r. odbyły się w naszej szkole gminne eliminacje XX Powiatowego Konkursu Ortograficznego i XX Powiatowego Konkursu Matematycznego. Wzięli w nich udział uczniowie z klas trzecich  szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali: Nicole Markut, Emilia Mączka, Agnieszka Czepiel, Dominika Michałek oraz Piotr Lachowski. Konkursowe zadania nie należały do najłatwiejszych, więc tym milej jest nam poinformować, iż mamy dwie laureatki tychże konkursów.

Na Powiatowym Konkursie Ortograficznym naszą szkołę reprezentować będzie Dominika Michałek, a na Powiatowym  Konkursie Matematycznym – Emilia Mączka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych wyników, a naszym laureatkom życzymy sukcesu na kolejnym etapie!
      tekst: B. Czajkowska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image 

Zmieniony ( 03.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »