Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
20.01.2019.
Dziecięce Interpretacje Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
22.03.2017.
 W poniedziałek 20 marca 2017r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyły się powiatowe eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce Interpretacje”. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczestników. W kategorii I (klasy I-III) wystąpili: Julia Miętus, Dominik Kosierb, Nicole Markut, Emilia Mączka i Dominika Michałek, natomiast w kategorii II (klasy IV-VI) byli to: Gabriella Piechocka, Patrycja Pamuła, Sara Saja, Kacper Moskal, Wiktor Partyka i Karol Wydra.
Konkurencja była bardzo silna. W obu kategoriach wystąpiło łącznie 92 uczestników. Nasi uczniowie byli w tym gronie najliczniejszą reprezentacją szkół spoza Stalowej Woli. Dzieci dały z siebie wszystko. Ich recytacje były pełne ekspresji i bardzo dobrze wykonane. Niestety nikt nie powtórzył sukcesu z ubiegłego roku, kiedy to dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do tarnobrzeskiego finału. W tym roku ta sztuka się nie udała. Jednak, bogatsi o nowe doświadczenia, w przyszłym roku znów weźmiemy udział w konkursie. Tymczasem serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

          tekst: B. Czajkowska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 22.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »