Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.04.2019.
Interaktywny Quizspotter dla gimnazjalistów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
02.03.2017.
 2 marca 2017r. w naszej szkole odbył się pierwszy etap interaktywnego Quizspottera, zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. W quizie, którego tematem było "Dziedzictwo kulturowe Powiatu Stalowowolskiego" wzięło udział 20 uczniów naszego gimnazjum. Na pytania prezentowane na ekranie należało odpowiedzieć używając tabletu. Quiz składał się z 19 pytań, które dotyczyły głównie dziedzictwa, historii, tradycji i wydarzeń związanych z naszą gminą.

Największą liczbę punktów zdobyli: Wiktoria Kosierb (kl. I) i Marcin Bednarz (kl.II), którzy reprezentować będą naszą szkołę w drugim etapie, który odbędzie się 22 marca 2017r. w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 02.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »