Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.04.2019.
Olimpusek 2017 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
11.01.2017.
 W dniu 10.01.2017r. po raz pierwszy w naszej szkole została zorganizowana ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego. Konkurs ten pozwoli uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Test zawierał 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy. Pytania były o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie klas I -III szkoły podstawowej  mogli spróbować swoich sił.

W naszej szkole do olimpiady przystąpiło 8 uczniów: 3 uczennice z klasy III i 5 uczniów z klasy II. Wszyscy bardzo sprawnie poradzili sobie z zadaniami testowymi. Mamy nadzieję, że ciekawa formuła pytań oraz atrakcyjne opracowanie graficzne sprawdzianu zainteresuje najmłodszych uczniów, zachęci ich do pogłębiania wiedzy i udziału w podobnych konkursach w przyszłości.                                              tekst: A. Taczańska

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 11.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »