Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
19.04.2019.
Podsumowanie projektu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.01.2017.
 20 grudnia 2016 roku  w Zespole Szkół w Radomyślu nad Sanem uroczyście  podsumowano dwa projekty ekologiczne: „Zielone światło dla młodych” - realizowany w naszej szkole oraz  "Miej zielone pojęcie" - projekt realizowany w Zespole Szkół w Radomyślu nad Sanem. Wśród zaproszonych gości byli myśliwi z Koła Łowieckiego „Głuszec” i  Nadwiślańskiego Koła Łowieckiego, dyrektor Banku Spółdzielczego w Radomyślu, dyrektorzy szkół z Rzeczycy Długiej i Radomyśla. Uroczystość tę zapoczątkował występ przedszkolaków z Radomyśla, którzy przedstawili  inscenizację pt. „Wiewiórka Łupiskórka”.
W dalszej części uroczystości przeprowadzono guiz tematycznie związany z ochroną przyrody w Polsce. Drużyna naszej szkoły w składzie: Natalia Pęk, Przemysław Lachowski, Sara Saja,  Jakub Wydra rewelacyjnie rozwiązała test, uzyskując najlepszy wynik, za co została obdarowana cennymi nagrodami. W następnej części naszego świętowania ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego i fotograficznego.
Laureatami konkursu plastycznego w szkole podstawowej zostali:
I miejsce - Patryk Smolarek,
II miejsce - Marcin Wilkus,
III miejsce - Jakub Kuziora.
Laureatami konkursu plastycznego w kategorii gimnazjalnej zostali:
I miejsce - Mateusz Kołodziej,
II miejsce - Jagoda Małek,
III miejsce -  Agnieszka Pamuła.
W konkursie fotograficznym wyróżnienia otrzymali: Marta Szoja, Klaudia Meder, Natalia Bednarz, Bartłomiej Miętus, Dominik Wermiński i Bartłomiej Krawiec.
Uroczyste podsumowanie projektu zakończono podziękowaniem i smacznym poczęstunkiem.
   tekst: J. Lubera
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 

Zmieniony ( 04.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »