Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
23.01.2019.
Najwyższe podium dla naszych siatkarzy Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
13.12.2016.
 W  czwartek  8 grudnia  odbył  się  Mikołajkowy Turniej  Piłki  Siatkowej.  Celem  turnieju  było  wyłonienie  najlepszej  drużyny siatkarskiej w  gminie Radomyśl nad Sanem. Turniej sponsorowany był z funduszy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Organizatorem  rozgrywek   była  Publiczna Szkoła  Podstawowa   im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej.  Do  rozgrywek  zgłosiły  się  zespoły dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych naszej gminy.
Wśród drużyn chłopców bezkonkurencyjni  okazali się   siatkarze  naszej szkoły. Mecz o pierwsze miejsce z drużyną z Woli Rzeczyckiej był zacięty i przyniósł wiele emocji. Rozstrzygnięcie zwycięstwa  na korzyść naszej szkoły  było wynikiem tie-breaku. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi zawodnicy wrócili do szkoły z pięknym pucharem, cenną piłką i dyplomem.
Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!
       tekst: J. Lubera
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 

Zmieniony ( 13.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »